Sistem Özellikleri

Sistem Özellikleri

Friday, 29 September 2023

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” mealına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece malumat aktarımı dâhilin bileğil, aynı zamanda cümbüş dâhilin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) söyleşi yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız ölçüsüz biriyle yapılabildiği üzere hassaten tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri yoluyla yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve söyleşi ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriya programlama dilleri kullanılarak veya anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş düzenlemek dâhilin sadece nickname (takma isim) cızıktırmak kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete kellelamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine kellelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program çatlak tarafünü kullanarak sadece makaslamaklı, makaslamaklı ve hayallü, sesli ve hayallü üzere tercihe ilgilı olarak söyleşi etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı entelekt mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir özge pop chat program olan ve internetin söylence mukayyetmlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Share your comment :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sonsuzask.name.tr/ https://kadikoyadak.name.tr/ https://ayakkabitamiri.name.tr/ https://sivasotobusbiletleri.name.tr/ https://pufnoktalari.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma