Sistem Özellikleri

Sistem Özellikleri

Thursday, 28 September 2023

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza mütemadi giriş fail ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda hernesne normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme fail yakınlarımızdan arama sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişsonra gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriyetle kullanıcı adınızı bileğhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız için belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-eğik adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Dikkatli bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde durum saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Izlemçi arttırmak için kullanılan web siteleri ya da hareketli uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar ekseriyetle Instagram angajmansı istediği için şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir zat şifrenizi çvira etmek için size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun için bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişeksiksiz farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Cebinır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen eşhas için ne efsus ki çok lüks reçete bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok lüks dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diye aslında başka kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Usul: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama angajmansı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama angajmansı gelirse derhal şifreyi bileğhizmettirin ve takkadak ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Usul: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz bileğhizmettiğinde yahut kullanıcı adınız bileğhizmettiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu bileğhizmettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğhizmettiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da bazı “bileğhizmetikliği geçmiş düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız amma ekseriyetle saldırganlar e-posta adresini bileğhizmettirdiği için sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Share your comment :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sonsuzask.name.tr/ https://kadikoyadak.name.tr/ https://ayakkabitamiri.name.tr/ https://sivasotobusbiletleri.name.tr/ https://pufnoktalari.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma